Wavescan

Oprogramowanie Wavescan stanowi uzupełnienie defektoskopu Teletest Focus+™ , dodając unikalne funkcjonalności ogniskowania  za pomocą dwóch różnych metod. Wavescan sprawia że zbieranie i interpretacja danych jest w znacznej mierze zautomatyzowane w celu zwiększenia wydajności oraz ułatwienia procesu dla operatora. Pełna akwizycja i oceny danych z jednej lokalizacji może się odbyć nawet w ciągu kilku minut.

Oprogramowanie zawiera funkcję automatycznego przeszukiwania częstotliwości pozwalającą na akwizycję danych z zakresu częstotliwości co pozwala na optymalizację częstotliwości konkretnie do rury jaka obecnie jest badana. Dodatkowo, Wavescan posiada również funkcjonalności ogniskowania oraz C-Skan które wspomagają wykrywanie wad rozłożonych obwodowo na rurze. Oprogramowanie ustawia również automatycznie krzywe korekcyjne odległości-amplitudy w oparciu o szczyty wskazań spoin.  Inna wielce pomocną funkcją jest możliwość zmiany wyświetlania za pomocą jednego kliknięcia. Oprogramowanie posiada funkcję automatycznego raportowania, zintegrowaną z Microsoft Word, wpływającą pozytywnie na produktywność.

Oprogramowanie Wavescan zapewnia odpowiednią równowagę pomiędzy wydajną interpretacją wyników inspekcji oraz raportowaniem z zawansowanymi funkcjami dla przypadków gdy aplikacja jest bardziej wymagająca.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt