TubePro

TubePro™ jest oprogramowaniem do raportowania wyników z inspekcji rur opracowanym w oparciu o ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla przemysłu energetycznego i petrochemicznego. TubePro zawiera wiele narzędzi pozwalających firmom inspekcyjnym na szybkie i wygodne generowanie raportów zapewniających właścicielom badanych obiektów maksymalnie kompletne wyniki.

Szczegóły

Importowanie szablonów raportów z TubePro 4

Z TubePro 5.4 można teraz importować szablony raportów bezpośrednio z TubePro 4 TMI. Bądź na bieżąco z najświeższymi możliwościami raportowania bez straty czasu i tworzenia szablonów od zera.

  • Dodano edytor raportów w Excel w celu zwiększenia możliwości dostosowania;
  • Rysunki zostają przeniesione;
  • Właściwości dokumentów zostają zachowane;
  • Modele 3D zostają zawarte w projekcie raportu.

Modele 3D dostępne w raportach PDF

Udało się osiągnąć ponowne podniesienie standardu w raportach z inspekcji! Obecnie można zawrzeć modele 3D w raportach PDF. Łatwa w użyciu, ta funkcjonalność zwiększa pewność i zaufanie właściciela badanego obiektu do wyników raportu jednocześnie zachęcając do bardziej szczegółowej analizy rezultatów. Dzięki tej możliwości, klient końcowy może obracać i przybliżać model w celu wizualizacji lokalizacji defektów bezpośrednio w PDF, tym samym upraszczając ocenę stanu urządzeń.

Interakacja w czasie rzeczywistym

We bliskiej współpracy z zespołem TubePro, udało się stworzyć link pozwalający na natychmiastową aktualizację listy rur użytkownika w Magnifi. Dzięki zastosowaniu narzędzia do wykrywania zdjęć i rysunków, użytkownik może szybko i prosto stworzyć kartę rury do inspekcji, a następnie przesłać ją bezpośrednio do oprogramowania Magnifi w celu przeprowadzenia inspekcji. Ta nowa funkcjonalność upraszcza tworzenie kart rur 2D i zmniejsza ryzyko błędu użytkownika.

Link interakcji w Magnifi 4.5 pozwala również na synchronizację raportów 2D/3D w czasie rzeczywistym. Nie ma już potrzeby by eksportować/importować dane z oprogramowania akwizycji do TubePro. Gdy Magnifi i TubePro pracują jednocześnie, raport z inspekcji otrzymywany jest natychmiastowo.

Nowy wykres współczynnika zatkanych rurek

Dzięki nowemu wykresowi współczynnika zatkanych rurek, właściciel badanego obiektu może dokonać lepszej oceny stanu obiektu. Ta funkcjonalność osiągana jest dzięki obliczaniu stosunku całkowitej ilości rurek do liczby zatkanych, gdzie 10% ustawiane jest jako granica krytyczna.

Dzięki temu, właściciel badanego obiektu może jednym spojrzeniem ocenić ogólny stan wymiennika. Firma inspekcyjna otrzymuje wykres które jest automatycznie generowany przy liście rur a w nim obliczana jest ilość zatkanych rurek w oparciu o tabele raportu.

TubePro

Wsparcie dla wielu zestawów danych i raportów

W celu zwiększenia wartości dodanej, oraz pewności właściciela obiektu odnośnie rezultatów inspekcji, możliwe jest dodanie dwóch zestawów danych oraz ich analiza w tym samym raporcie.

Ta funkcjonalność pozwala użytkownikowi do natychmiastowej wizualizacji obecnego stanu wymiennika i porównania z wcześniej pozyskanymi danymi. Klient jest tym w stanie łatwo zidentyfikować trendy i podjąć natychmiastowe działania w celu zabezpieczenia obiektu.

Dodatkowo, ta funkcjonalność może zostać również wykorzystana do analizy obecnie wykonywanej inspekcji za pomocą dwóch różnych technik. Na przykład, jeśli wymiennik jest badany za pomocą RFT, a część rur jest dodatkowo przeskanowana za pomocą IRIS, oba wyniki można pokazać w widoku porównawczym.

TubePro

Narzędzia wykrywania zdjęć i rysunków 2D/3D

W celu wsparcia produktywności firmy inspekcyjnej, dodana została funkcjonalność narzędzia automatycznego wykrywania zdjęć. Dla obrazów można importować pliki a następnie wybrać rejon w którym TubePro ma wykryć rurki. W jednej chwili wszystkie rurki są wyświetlone na mapie a użytkownik jest gotowy do stworzenia numeracji.

W przypadku PDF, DXF, oraz DWG, jest to nawet łatwiejsze, z 100% współczynnikiem wykrycia. To narzędzie jest szczególnie przydatne przy dużych ilościach rur z złożonymi kształtami, nawet przy ponad 10 000 rur.

TubePro
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt