SurfacePro 3D

Zaawansowane oprogramowanie do Wizualizacji 3D oraz Generowania Raportów

SurfacePro 3D jest zaawansowanym oprogramowaniem do wizualizacji i raportowania, zaprojektowanym w celu automatycznego tworzenia komponentów i nakładania połączonych danych z C-Skanów. Importuj raporty z Lyft® i twórz komponenty 3D wraz z mapami kolorów automatycznie! Łatwe importowanie, eksportowanie, tworzenie i edycja szablonów raportów. Kompilacja i łączenie danych z inspekcji z przypisanymi obrazami, parametrami inspekcji oraz tabelami wad sprawiają że raportowanie jest szybkie i wyczerpujące.

Inteligentne

SurfacePro może korzystać z importowanych raportów Lyft do automatycznego tworzenia złożonych komponentów 3D z przeprowadzonej inspekcji, a następnie połączyć i nałożyć mapy C-Skanów. Oprogramowanie pobiera wszystkie ważne informacje z ustawień urządzenia i inspekcji, takie jak wymiary części, orientacja skanu, przesunięcie i wymiary w celu poprawnego przedstawienia danych.

Elastyczność

Łatwe ręczne tworzenie i modyfikacja modeli 3D badanych komponentów wraz z załączonymi wszystkimi powiązanymi danymi. Oprogramowanie pozwala na importowanie różnych typów C-Skanów i łatwe skonfigurowanie ich pozycji na komponencie.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Możliwość wykorzystania edytora raportów inspekcyjnych do konsolidacji wszystkich modyfikacji i wprowadzenia ich do raportów. Łatwe importowanie i edycja obrazów komponentów (jeśli zajdzie taka potrzeba), jak również identyfikacja połączonych obszarów inspekcji.

Szybkie i kompletne raporty

SurfacePro 3D pomaga tworzyć, edytować, importować oraz eksportować szablony raportów. Wykorzystaj dynamiczny interfejs oprogramowania do wskazania wszelkich istotnych dla klienta informacji o badaniu, które następnie zostaną uwzględnione we wszystkich twoich raportach. Wszystkie modyfikacje do tych informacji również są automatycznie aktualizowane.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt