Logo SREM Technologies

Firma SREM Technologies została założona w 1952. W 1953 we Francji została zaprojektowana pierwsza ława do badań magnetyczno-proszkowych – Contromag C16. Dwa lata później do produktów dołączony został system do testów penetracyjnych. Wkrótce SREM Technologies opracowało szeroki zakres chemikaliów przeznaczonych do badań MPI i PT.

Od tego czasu, zwiększyły się zarówno możliwości technologiczne jak i wymogi klientów. Firma SREM Technologies stale rozszerza zakres oferowanego wyposażenia. Pozwala to między innymi na projektowanie i budowę wyposażenia specjalnego wykorzystującego technologie takie jak ultradźwięki czy wiroprądy

SREM Technologies posiada w swojej ofercie również akcesoria NDT, a także usługi takie jak konserwacja, kalibracja czy analiza chemiczna. Firma SREM Technologies przynależy do grupy Sofranel, Europejskiego lidera w NDT. SREM Technologies działa międzynarodowo poprzez sieć dystrybutorów.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2021 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt
Beam IT