Rohmann

Firma Rohmann założona w 1977 r. szybko zdobyła renomę dzięki opracowaniu rozwiązań wykorzystywanych w kontroli samolotów na całym świecie. Nowe standardy zostały wypracowane dzięki ścisłej współpracy z użytkownikami i ciągłemu rozwojowi urządzeń postępującym z rozwojem elektroniki. Z rozwojem nowych sposobów prowadzenia inspekcji, technika prądów wirowych znalazła nowe obszary zastosowania.

Dzięki ciągłemu i konsekwentnemu unowocześnianiu urządzeń z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych oraz metod programowania i bliskiej współpracy z klientami, Rohmann GmbH stał się jednym z wiodących producentów systemów prądów wirowych.

Rohmann GmbH jest średniej wielkości firmą specjalizującą się w produkcji urządzeń, systemów pomiarowych oraz realizacji projektów związanych z badaniami nieniszczącymi metodą prądów wirowych. Rohmann GmbH zajmuje się produkcją urządzeń, opracowywaniem rozwiązań technicznych, wsparciem technicznym oraz działalnością serwisową.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2021 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt
Beam IT