Reddy 2

Reddy: Najbardziej zaawansowany przenośny defektoskop powierzchniowy ECA 

Wyposażony w najnowsze technologie, Reddy wraz z swoim zintegrowanym oprogramowaniem do analizy danych oferują najbardziej intuicyjną obsługę dla użytkownika, w tym C-skany w czasie rzeczywistym, nowoczesny oraz odporny wielopunktowy interfejs dotykowy, jak również wiele innych funkcji pozwalających na szybkie i precyzyjne inspekcje powierzchni.
Przedstawiamy pierwsze urządzenie przenośne które sprawia że dla powierzchniowej inspekcji ECA otwiera się bardzo wiele nowych aplikacji.

Wykrywanie oraz wymiarowanie pęknięć w spawach stali węglowej

Sharck™ oparte jest o tangensową technologię ECA (TECA™), która została specjalnie opracowana do pomiaru pęknięć w stali węglowej. Nie tylko pozwala ona na pomiar pozycji oraz długości pęknięć powierzchniowych, ale pozwala również na wymiarowanie pęknięć o głębokości nawet do 7 mm. Dodatkowo, Sharck pozwala na jednoczesne skanowanie lica, krawędzi spoiny oraz strefy wpływu ciepła w celu inspekcji na występowanie wzdłużnych lub poprzecznych pęknięć, bez przygotowania powierzchni lub usuwania powłoki farby.

Ocena korozji na podłogach zbiorników wykonanych z aluminium lub stali nierdzewnej

Półelastyczne sondy ECA mogą dostosować się do krzywizn podłogi zbiornika oraz innych cech geometrycznych, zapewniając wystarczającą penetrację do skanu poprzez grube aluminium lub stal nierdzewną (ponad 6.35 mm grubości). Dzięki temu, rozwiązanie to ma możliwość detekcji oraz charakteryzacji defektów korozyjnych takich jak zużycie wykruszające i zmniejszenie grubości dotyczące nawet jedynie 10% grubości płyty.

Wykrywanie i ocena korozyjne pęknięcia zmęczeniowe w metalach nieszlachetnych

Sondy I-FlexTM są najbardziej wszechstronne z wszystkich sond ECA w przemyśle. Dzięki ich wielu wbudowanym topologiom oraz elastycznym korpusom, znajdują zastosowanie w wielu różnorodnych aplikacjach. Sondy I-Flex są doskonałe do wykrywania pęknięć wywołanych korozją (SCC) zarówno w żelaznych jak i nie-żelaznych metalach. Niezależnie od tego czy SCC występuje na rurociągach, zbiornikach ciśnieniowych lub zbiornikach (na metalu nieszlachetnym lub obiciu wewnętrznym), zakodowane skany wykonane za pomocą sond I-Flex pozwalają na efektywne wymiarowanie skupisk.

Magnifi® SR

Ta wersja oprogramowania Magnifi pozwala na wykonywanie zaawansowanej analizy danych pozyskanych poprzez Reddy bezpośrednio na komputerze. Magnifi SR oferuje ten sam interfejs graficzny użytkownika co Magnifi GO tak więc każdy analityk może rozpocząć działanie praktycznie od razu, z szerszym zakresem danych niż Magnifi GO. Oznacza to że urządzenia Reddy mogą być stosowane w terenie pozyskując dane podczas gdy analitycy ciężko pracują przy swoich komputerach wyciągając wyniki z otrzymywanych danych. Dodatkowo, z Magnifi SR można łatwo planować i ustawiać inspekcje dla kilku urządzeń Reddy w celu maksymalnego wykorzystania możliwości swojego sprzętu.

SPECYFIKACJA: 
 • Kanały:
  32, 64, lub 96
 • Multiplekser:
  SmarMUXTM
 • Współczynnik pozyskiwania danych/próbkowania:
  do 50 000 próbek/s
  wymiary (Szer x Wys x Gł)355 x 288 x 127 mm (14.0 x 11.3 x 5.0”)
 • Waga:
  6,6 kg
 • Wyświetlacz:
  • 26.4 cm
  • bez odblaskowy (powłoka AR)
  • anty-odciskowa (powłoka oleofobiczna)
  • chemicznie wzmacniana szklana osłona 3 mm (1/8”)
  • ekran dotykowy LCD
  • pasywne podświetlenie tylne
 • Enkodery:
  2 osie, kwadratura
 • Połączenie:
  Gigabit Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB 2.0 (x3)
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt