Reddy AC

Reddy AC

Doskonałe do jednostek klimatyzacji i innych inspekcji ECT rur

Reddy® firmy Eddyfi jest rozwiązaniem zaprojektowanym do zastąpienia szerokiej gamy starzejącego się sprzętu ECT przeznaczonego do badań jednostek klimatyzatorów i rur. Reddy jest kompatybilny z wszystkimi sondami AC i ECT obecnie dostępnymi na rynku, bez potrzeby stosowania przejściówek/adapterów czy sond referencyjnych stosowanych do zbalansowania kanału absolutnego. Żaden inny przenośny system inspekcji jest zasilany bateryjnie, czy jest w pełni zabezpieczony, czy posiada jasny wyświetlacz, zatuomatyzowane sekwencje akwizycji nie wspominając już o wbudowanym oprogramowaniu do analizy i raportowania w trakcie prowadzenia inspekcji.

Jako że jednostki klimatyzacyjne są zbliżone do wymienników ciepła (HX), przynajmniej względem ilości rurek, wiele zyskują z przenośności oraz minimalnych wymogów konfiguracji przed rozpoczęciem badania. Większe HX przy których inspekcji generowana jest ogromna ilość danych czy też wymagane jest zastosowanie innych technik inspekcji (takich jak ECARFTNFTNFAMFL, and IRIS) —więcej skorzystają przy wykorzystaniu większych defektoskopów obsługujących wiele różnych technologii, jak np. Ectane® w połączeniu z laptopem w celu optymalnej wizualizacji danych i zarządzania plikami.

Lepszy od konkurencji

Wszystkie istniejące systemy konkurencyjne mają małe wyświetlacze o niskiej rozdzielczości, bez funkcjonalności wielo-dotykowej, dodatkowo zapewniające bardzo ograniczone możliwości i nie wygodną ergonomię. Większość tych systemów potrzebuje zasilania zewnętrznego oraz sond odniesienia. Dodatkowo nie są wodoodporne i nie posiadają łatwego w użyciu wbudowanego oprogramowania z wydajnym raportowaniem. Analiza po inspekcji przy zastosowaniu Reddy jest bardzo prosta, czego nie można powiedzieć o większości konkurencyjnych rozwiązań. Dostępne sondy AC u konkurencji umożliwiają bardzo ograniczone wykrywanie wad, szczególnie w zastosowaniu z defektoskopami przenośnymi.

Reddy AC
Reddy AC

Zoptymalizowany czas inspekcji

Reddy optymalizuje czas potrzebny na wykonanie kompletnej inspekcji dzięki swojej funkcjonalności Plug-and-Play, pracy na zasilaniu bateryjnym do 8 godzin, 100 GB pojemności do przechowywania danych oraz szybkiemu transferowi danych z USB do końcowych wydrukowanych raportów (zawierających zrzuty ekranu oraz wykresy).

Dodatkowo, zautomatyzowane sekwencje akwizycji danych stanowią ogromną oszczędność czasu ponieważ obniżają ilość niezbędnych działań przy kompletnej inspekcji, takich jak rozpoczęcie i zakańczanie akwizycji danych, zapisywanie danych czy korzystanie z przycisków nożnych.

Oprogramowanie działające na defektoskopie Reddy – Magnifi GO pozwala również użytkownikowi na tworzenie list rur, korzystanie z zoptymalizowanego narzędzia do konfiguracji czy tworzenie unikalnych formatów raportó. Wszystkie dane zapisane przez Reddy mogą być wykorzystywane w oprogramowaniu TubePro służącym do mapowania i raportowania danych z badań rur.

Wsparcie światowej klasy!

Eddyfi® zatrudnia jedynie najbardziej doświadczonych inżynierów aplikacyjnych z całego świata. Możemy zapewnić łatwo dostępne wsparcie wysokiej jakości. Sprawia to że przejście z starszych systemów na Reddy jest szybkie i bezproblemowe.

Reddy AC

Specyfikacja

Konektory
 • 4-pinowy amphenol ECT bobbin
 • 4-pinowy amphenol AC
 • 18-pinowy amphenol I/O
 • 30-pinowy samtec (dedykowany)
Wymiary (Sz × Wy × Gł)
 • 355 × 288 × 127 mm (14.0 × 11.3 × 5.0 in)
Waga
 • 6.6 kg (14.5 lb)
Wyświetlacz
 • 26.4 cm (10.4 in)
 • Antyrefleksyjny (powłoka AR)
 • Dotyk nie pozostawia odcisków palców
 • 3 mm (1/8 in), chemicznie wzmocniona osłona szklana
 • Optycznie połączony LCD z funkcją ekranu dotykowego
Stopień zabezpieczeń
 • IP65
Przechowywanie danych
 • SSD, 100 GB
Czas pracy na zasilaniu bateryjnym
 • 6-8 hours
Łączność
 • Gigabit Ethernet, Wi-Fi™, Bluetooth®, HDMI, 3 × USB 2.0
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt