MITCORP

Firma Mitcorp, certyfikowana przez najbardziej znane marki samochodowe Audi, Skoda, VOLVO oraz Volkswagen, reprezentuje nowe podejście do inspekcji NDT. Firma wierzy że dostęp do innowacyjnych Videoskopów powinni mieć wszyscy potrzebujący, tym samym stawiając wyzwanie teorii że dokładne i niezawodne urządzenia do inspekcji powinny być bardzo drogie, do stopnia w którym stają się nie ekonomiczne dla ciężko pracujących przedsiębiorców.

Firma Mitcorp wierzy że to co najlepsze ma do zaoferowania technologia powinno dawać korzyści klientom przy praktycznych codziennych potrzebach ich firmy. Bliska współpraca z klientami od roku 2003 sprawiła że Mitcorp, dzięki pasji i ciężkiej pracy, posiada ponad 180 patentów od czasu odłączenia się od Instytutu Nauki i Technologi Chung Shan.

Poprzez skupienie się na użytkowniku końcowym, wysoce sprawne podejście do biznesu, oraz reputacji najwyższej jakości i niezawodności pośród swoich dystrybutorów, firma Mitcorp dąży do bycia liderem wśród następnej generacji producentów urządzeń NDT na świecie.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2021 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt
Beam IT