LS-200/500BR

Aplikacja do badania elementów długich: pręty, rury.

System do zanurzeniowej inspekcji ultradźwiękowej LS-200/500BR jest solidny i niezawodny. Przeznaczony jest do wielozmianowego działania w środowisku przemysłowym. Systemy te są w pełni zintegrowanymi systemami obrazowania zawierającymi mechanikę skanowania, kontrolę ruchu, elektronikę ultradźwiękową, a także oprogramowanie do akwizycji danych oraz ich przetwarzania.

Wysoce dokładna mechanika skanowania ma niespotykaną rozdzielczość i powtarzalność na wszystkich osiach. Wymienne uchwyty przetworników z prowadzeniem mechanicznym do skanowania prętów, sztab i kęsów w trybie jednostkowym lub wieloobszarowym. Defektoskop ultradźwiękowy firmy ScanMaster, zapewnia doskonałą rozdzielczość wad znajdujących się blisko powierzchni, niespotykaną moc penetracji jednocześnie charakteryzując się wysoką odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne.

Wiele kanałów oraz bramek pozwala na obrazowanie C-scan oraz B-scan w czasie rzeczywistym. Bardzo rozbudowane oprogramowanie do działania w czasie rzeczywistym jak również po pomiarach, zawiera narzędzia do analizy pomiaru, oceny sygnał/zakłócenia oraz zaawansowanej oceny wad. Generowanie raportów, zarówno standardowych jak i dostosowanych do potrzeb, zawiera również ustawienia inspekcji oraz wyników.

CASP System – Twój partner w dziedzinie Badań Nieniszczących i Automatyki Przemysłowej!
Beam IT