LS-200

Aplikacje: elementy obrotowe: dyski, pierścienie, tarcze, wały.

Systemy zanurzeniowej inspekcji ultradźwiękowej LS-200 są wytrzymałe i niezawodne w trybie pracy wielozmianowej w warunkach przemysłowych. Te w pełni zintegrowane systemy obejmują mechanikę skanującą, systemy sterowania napędami, elektronikę ultradźwiękową oraz oprogramowanie do zbierania i przetwarzania danych.
Wysoka dokładność mechaniki skanującej daje wyjątkową rozdzielczość i powtarzalność we wszystkich płaszczyznach i kierunkach pozwalając na skanowanie złożonych elementów. Defektoskop ultradźwiękowy firmy ScanMaster zapewnia wykrywanie wad blisko powierzchni, wyjątkową moc wnikania impulsu oraz wysoką odporność na zakłócenia elektromagnetyczne.
Duża ilość kanałów oraz bramek pozwala uzyskiwać obrazy C-scan i B-scan w czasie rzeczywistym. Rozbudowane oprogramowanie do zbierania i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym i po wykonaniu badania posiada użyteczne funkcje analizy pomiarów, oszacowania współczynnika SNR oraz oceny wad. Standardowy i wykonany na zamówienie klienta raport zawierają ustawienia inspekcji oraz wyniki badania.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2021 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt
Beam IT