Kołnierze inspekcyjne

Inflatable collars

Jednoczęściowe, napełniane powietrzem kołnierze inspekcyjne są kompatybilne z defektoskopem Teletest Focus+™, z modułem wielotrybowym oraz  skrętnym. Zostały zaprojektowane przy uwzględnieniu wszystkich powszechnych standardów produkcyjnych rur. Te kołnierze, oferowane przez Eddyfi Technologies, zostały wykonane z najnowocześniejszego Kevlaru wzmacnianego włóknami i są cieńsze i lżejsze w porównaniu do standardów przemysłowych. Dzięki temu zmniejsza się wymóg prześwitu pomiędzy rurami, już 65 milimetrów wystarczy by przeprowadzić inspekcję, jest to ważne gdyż wiele rur przebiega blisko siebie.

Niezwykle wszechstronny kołnierz jest zatrzaskiwany wokół rury za pomocą mechanizmu szybko-złączki co pozwala na jego montaż w ciągu sekund. Pojedyncze kołnierze mogą być użyte na rurach od 152 do 609 milimetrów. Dwa kołnierze mogą zostać połączone ze sobą w celu umożliwienia inspekcji rur w zakresie od 660 do 1371 milimetrów. W celu dodatkowego obniżenia kosztów użytkowania przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności, istnieje również możliwość połączenia trzech kołnierzy w celu inspekcji rur o średnicach do 1981 milimetrów.

Flair line
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt