Eddyfi Technologies

Eddyfi zostało założone w 2009 roku w celu rozwijania i udoskonalania technologii ECA do jej pełnego potencjału.

Ogromne inwestycje w dział badań i rozwoju oraz prace nad nowymi produktami rozwinęły horyzonty i cele firmy z początkowych – inspekcji powierzchniowej oraz branży jądrowej i energetycznej – do innych rynków jak np. przemysł naftowy, ciężki czy lotniczy. Firma jest obecnie aktywna w obszarze badań powierzchniowych i rur zarówno z materiałów ferromagnetycznych jak i nieferromagnetycznych  za pomocą metody wiroprądowej oraz innych technik elektromagnetycznych. Eddyfi Technologies ma obecnie klientów w ponad 65 krajach na sześciu kontynentach. Kwatera główna znajduje się w obszarze zaawansowanego NDT w Quebec w Kanadzie, a biura firmy znajdują się w Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zdjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Południowej Afryce. Eddyfi jest niezależną, prywatną firmą, która obecnie zatrudnia ponad 200 profesjonalistów i najbardziej znanych ekspertów z dziedziny prądów wirowych na świecie.

Eddyfi Technologies koncentruje się na oferowaniu zaawansowanych rozwiązań z dziedzin wiroprądów i technik elektromagnetycznych przeznaczonych do inspekcji najważniejszych części i elementów. Opracowują najbardziej wiarygodne urządzenia diagnostyczne, oprogramowanie do akwizycji i analizy danych, a także standardowe i specjalizowane sondy macierzowe oraz do inspekcji rur. Ich misją jest wznoszenie technik badań elektromagnetycznych na nowe wyżyny. Stale starają się dążyć do innowacyjności i rozwiązywania nowo powstających problemów w przemyśle. Dążenia te zostały rozpoznane i docenione, a także nagrodzone różnymi nagrodami, w tym np. przez Frost & Sullivan w 2014 i 2016 roku.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt