DS-200PI

Aplikacje do badań półproduktów płaskich: blachy, płyty (w tym płyty kompozytowe).

Systemy zanurzeniowej inspekcji ultradźwiękowej DS-200PI przeznaczone są do inspekcji płyt i blach. System jest wytrzymałym i niezawodnym narzędziem do pracy w trybie wielozmianowym w warunkach przemysłowych. Ten w pełni zintegrowany system obejmuje mechanikę skanującą, systemy sterowania napędami, elektronikę ultradźwiękową oraz oprogramowanie do zbierania i przetwarzania danych.
Wysoka dokładność mechaniki skanujące daje wyjątkową rozdzielczość i powtarzalność we wszystkich płaszczyznach i kierunkach, pozwalając na skanowanie złożonych elementów. Elektronika ultradźwiękowa zapewnia wykrywanie wad blisko powierzchni poprzez wyjątkową moc wnikania impulsu przy niskich zakłóceniach elektromagnetycznych.
Duża ilość kanałów oraz bramek pozwala uzyskiwać obrazy C-scan i B-scan w czasie rzeczywistym. Rozbudowane oprogramowanie do zbierania i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym i po wykonaniu badania posiada użyteczne funkcje analizy, pomiarów, oszacowania współczynnika SNR oraz oceny wad. Standardowy i wykonany na zamówienie klienta raport zawierają ustawienia inspekcji oraz wyniki badania.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2021 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt