Czujniki niestandardowe

ECA Custom Probe

Firma Eddyfi stale stara się sprostać najbardziej rygorystycznym wymogom klientów. Doświadczenie, świetna kadra inżynierska oraz możliwości produkcyjne sprawiają że prawie każdy zestaw wymogów inspekcyjnych – wymiary, średnice, geometrie, ilość rzędów cewek, topologie – może zostać przekształcony w rozwiązanie dla Ciebie!

Custom Probe ECA
Rotating Probe holder

Dotychczas firma Eddyfi Technologies mogła dowieść powyższego opracowując sondy ECA oraz akcesoria dla aplikacji takich jak:

  • Małe pęknięcia wewnętrznych ścianek rur (reaktory chemiczne, rurociągi, artyleria itp..)
  • Różne otwory w dużych turbinach parowych
  • Gąsienice
  • Spoiny orbitalne
  • Łopatki i dyski turbin
  • Kadłub okrętów podwodnych (inspekcja poprzez płytki akustyczne)
  • i wiele innych

Rozwiązania te są nie tylko dostosowywalne do konkretnych geometrii, ale również do określonych przez klienta wymogów wykrywania wad. Sondy z dużą ilością kanałów z małymi czujnikami do bardzo małych pęknięć lub dużych cewek w celu wykrywania pęknięć w płytach mostowych przez asfalt, są to jedynie przykłady potrzeb klientów które zostały już spełnione. Skontaktuj się z nami w celu omówienia swoich potrzeb odnośnie czujników.

Możemy również zaoferować standardowe rozwiązania sond ECA do badania powierzchni oraz sond do badania rurek które świetnie sprawdzają się w większości typowych aplikacji z badaniami powierzchni lub rurek.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt