Sondy MFL zawierają potężny magnes ,w celu magnetyzacji materiału przewodzącego poddawanego inspekcji, oraz czujniki magnetyczne służące wykrywaniu pola wypływu strumienia magnetycznego.
Sondy MFL firmy Eddyfi zaprojektowane są w celu inspekcji rur wykonanych z stali węglowej z żebrowaniem z aluminium które znajdują się np. w rurowych wymiennikach ciepła. Konfiguracja cewki sond pozwala na wiarygodne wykrywanie wewnętrznych oraz zewnętrznych defektów takich jak korozja, erozja, wżery lub pęknięcia okrężne. Kabel sondy wykonany jest z mocnego, wysoce odpornego na skręcanie materiału nylonowego a cały korpus sondy osłonięty jest rękawem z stali nierdzewnej które sprawiają że sonda jest bardzo odporna. Sondy są również wyposażone w wymienne prowadnice które dodatkowo zwiększają ich wytrzymałość zapewniając przy tym wygodne przesuwanie po powierzchni podczas wykonywania inspekcji. Cewki całkowite sond firmy Eddyfi nie wymagają adaptera w celu utrzymania jakości sygnału.

Należy zwrócić uwagę na fakt że modele sond o większej średnicy wyposażone są w centrownice z kółkami zamiast prowadnic stosowanych na mniejszych modelach.

 

KORZYŚCI: 
  • optymalizowane do wykrywania defektów wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość wykrywania pęknięć okrężnych
  • brak potrzeby adaptera w celu utrzymania jakości sygnału
  • niezrównanie wytrzymałe
  • optymalny poziom saturacji
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt