ECT Twistec

Sonda Twistec jest jedynym niezawodnym rozwiązaniem pozwalającym na inspekcję nie ferromagnetycznych wymienników ciepła Twisted Tube®.
W celu uwzględnienia unikalnego spiralnego kształtu tych rur, sondy Twistec posiadają miniaturowy pierścień ślizgowy oraz specjalne połączenie cewek. Sondy Twistec działają w oparciu o parę obracających się cewek owalnych które zmniejszają ilość zakłóceń z spirali rur giętych, oraz głowicę wyposażoną w dwa „czułki” dociskające cewki które zawierają, do wewnętrznej powierzchni rur. To innowacyjne, opatentowane rozwiązanie zapewnia że wady zostają odpowiednio wykryte, scharakteryzowane oraz zwymiarowane, gdziekolwiek się znajdują na obwodzie rury, w przeciwieństwie do tradycyjnych sond cewkowych.

 

KORZYŚCI: 
  • unikalny, dostosowawcze projekty mechaniczne (opatentowane) które dostosowują się do geometrii rur giętych w celu zminimalizowania podniesienia i optymalizacji wyników
  • usprawnione wykrywanie wad, wymiarowanie oraz charakteryzacja, względem konwencjonalnych sond cewkowych oraz IRIS
  • cztery kanały ECT oraz wskazanie czy defekty są na czubkach lub zagłębieniach rur
  • operatorzy mają uproszczone zadanie wydłużania żywotności Twisted Tube®HX dzięki wysokiej jakości wynikom sond Twistec
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt