EFER

Firma EFER istnieje na rynku od 1980 roku, posiada dzięki temu bardzo duże doświadczenie w dziedzinie nie niszczących badań wizualnych. Jest to jedna z niewielu firm na świecie która zajmuje się produkcją pełnego zakresu produktów endoskopowych: wideo-endoskopowe kamery, sondy, źródła światła, boroskopy, fiberoskopy, mikro-optyczne sondy itp.

Firma posiada certyfikaty ISO 9001:2000 oraz ISO 13485:2003, została uznana przez FDA oraz JETRO, posiada dużą sieć dystrybutorów w większości uprzemysłowionych krajów na świecie.

Mikro-optyka, optoelektronika, mechanika precyzyjna, oświetlenie czy przetwarzanie sygnałów wideo – EFER posiada szeroką wiedzę z zakresu każdej dziedziny składającej się na nowoczesną endoskopię.

Firma posiada zarówno doświadczoną kadrę jak i wszelkie niezbędne zasoby pozwalające na dalszy rozwój swoich produktów i technologii.

Wiedza firmy EFER doceniana jest zarówno przez użytkowników gotowych produktów jak i przez firmy dla których wykonywane są specjalne oryginalne rozwiązania.

Zakres produktów EFER to zarówno rozwiązania przeznaczone do służb bezpieczeństwa, przemysłu ogólnego jak i specjalizowany do przemysłu lotniczego zarówno cywilnego jak i wojskowego.

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt