Akcesoria do sond PEC

PEC Probe Accessories

Sondy PEC mogą być stosowane wraz z szerokim zakresem różnych akcesoriów.

Cechy

 

 • Sondy można doposażyć w różne zwiększające wydajność akcesoria
 • Wszystkie akcesoria do sond PEC zostały zaprojektowane z myśla o łatwości i wygodzie użytkowania przy jednoczesnym podnoszeniu wydajności.

Szczegóły

Akcesoria do Lyft® sprawiają że jest jeszcze bardziej potężny i niezastąpiony.

Uniwersalny enkoder montowany na zatrzask

Ten wysoce precyzyjny enkoder został zaprojektowany dla jedno elementowych sond PEC drugiej generacji. Podłączany jest bezpośrednio do sondy, bez potrzeby żadnego dodatkowego zewnętrznego kabla..

Buty sond

Buty dla sond zostały zaprojektowane by umożliwić bezpośrednie użytkowanie sond na powierzchniach o temperaturze do 120°C (248°F)  oraz do obniżania wpływu wibracji pochodzących z osłon ze stali ocynkowanej. Buty dla sond są w pełni kompatybilne z opcjonalnym teleskopowo rozkładanym przedłużaczem do sond, pozwalającym na inspekcję w trudno dostępnych miejscach..

PEC Probes Accessories

Cechy

 • Modele dostępne do jedno elementowych sond PEC
 • Możliwość pracy przy kontakcie z powierzchnią o temperaturze do 120°C (248°F)
 • Zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji
 • Osłabia efekt wibracji osłony ze stali ocynkowanej

Uchwyty montowane na zatrzask

Te ergonomiczne rączki zostały zaprojektowane w celu ułatwienia manipulacji standardowymi sondami PEC. Montaż na zatrzask sprawia że instalacja oraz usunięcie są bardzo proste. Uchwyty te dostępne są dla średnich oraz dużych sond PEC.

Stabilizatory montowane na zatrzask

To akcesorium kompatybilne jest z  drugą generacją sond PEC. Przeznaczone jest do stabilizacji skanów siatkowo-mapujących na bardzo nierównych powierzchniach.

Kable przedłużające

Kable przedłużające pozwalają na użycie sond PEC w większej odległości od defektoskopu Lyft. Kable przedłużające mają 15 m i 30 m długości. Maksymalna długość kabla pomiędzy sondą i defektoskopem Lyft to 35 m przy wykorzystaniu trybu skanowania dynamicznego, oraz 105 m przy użyciu trybu siatkowania-mapowania.

Cechy

 • Wysoce wytrzymałe materiały wykonania
 • 15 m (50 ft) lub 30 m (100 ft)

Teleskopowa przedłużka do sond

Ta przedłużka wyposażona jest w dostosowywalną klawiaturę do zdalnego sterowania. Maksymalna odległość użycia sond przy pomocy tego akcesorium to 4,6 m. Przedłużka zakończona jest dostosowywalnym uchwytem umożliwiającym wykonanie inspekcji pod dowolnym kątem na każdej powierzchni.

Cechy

 • Do 4.6 m (15 ft) przedłużenia
 • Wytrzymały teleskopowy kij z włókna szklanego z specjalnym uchwytem i klawiaturą do zdalnego sterowania sondy.

Mata do skanowania siatkowego

Mata jest pokryta siatką o rozdzielczości 25 mm. Pomaga to w wykonywaniu dynamicznych skanów nierównych powierzchni oraz oznaczanie komponentów przy przygotowywaniach do inspekcji. Mata przeznaczona jest do badania w kontakcie bezpośrednim do 70°C (160°F).

Cechy

 • Rozdzielczość siatki 25 mm (1 in)
 • Stosowanie na powierzchni o temperaturze do 70°C (160°F)
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2019 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt