15 czerwca 2016

13 i 14 czerwca w krakowskim Instytucie Odlewnictwa odbyły się organizowane przez naszą firmę, we współpracy z Yxlon International GmbH spotkania dotyczące cyfrowej radiografii i tomografii komputerowej w przemyśle.

Wśród przybyłych Gości byli przedstawiciele firm z branży odlewniczej, lotniczej, motoryzacyjnej oraz osoby ze środowiska naukowego.

Całość spotkania była podzielona na dwie części. W części teoretycznej, Przedstawiciele Yxlon International GmbH zaprezentowali ofertę proponowanych rozwiązań w zakresie radiografii cyfrowej i tomografii komputerowej na przykładzie konkretnych produktów, takich jak Y.MU2000-D, Y.MU60 ADR, Y.CT Compact, YXLON FF35 CT.

Na potrzeby spotkania w jednym z budynków Instytutu Odlewnictwa został posadowiony system Y.MU2000-D, którego zastosowanie prezentowano w czasie części praktycznej. Jest to system rentgenowski z opcją tomografii komputerowej. Uczestnicy spotkania, mogli osobiście zobaczyć proces badania odlewu i analizy wyników. W czasie badania i interpretowania wyników odbyły się ciekawe dyskusje.

Y.MU2000-D będzie do Państwa dyspozycji do 28.06.2016. Po skontaktowaniu się i umówieniu
z naszymi specjalistami, możliwe będzie spotkanie oraz badanie dostarczonych przez Państwa próbek.

Przybyłym Gościom dziękujemy za obecność i zainteresowanie. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom i uda nam się nawiązać współpracę.

W razie zainteresowania spotkaniem i badaniem dostarczonych próbek, zapraszamy do kontaktu z Marcinem Matuszewskim (Product Manager) pod nr telefonu 664  733 871 lub adresem e-mail marcin.matuszewski@casp.pl

CASP System – Twój partner w dziedzinie Badań Nieniszczących i Automatyki Przemysłowej!
Beam IT