Jest nam niezmiernie miło, że 600-setny na świecie przemysłowy system rentgenowski  YXLON MU2000-D, został posadowiony u naszego Klienta- w firmie Norlys Sp. z o.o.

YXLON MU2000-D to solidny i niezawodny system rentgenowski mogący być poszerzony o opcję tomografii komputerowej, do kontroli m.in. odlewów, ceramiki i kompozytów,  który zyskał uznanie użytkowników na całym świecie. Pełnoochronna kabina (nie wymaga zezwolenia Państwowej Agencji Atomistyki) i jej inteligentna ergonomia zapewniająca łatwą i szybką obsługę- przestronne drzwi pozwalające na łatwy załadunek i rozładunek badanego elementu, możliwość jego obserwacji przez ołowianą szybę- a intuicyjny interfejs, w połączeniu ze znakomitą jakością uzyskiwanego obrazu sprawia, że jest to numer jeden wśród systemów w swojej klasie. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu dwóch monitorów i katalogu referencyjnego w rozszerzonej opcji systemu YXLON MU2000-D, mamy możliwość oceny obrazu  z katalogiem referencyjnym, przez co ocena odlewów ciśnieniowych jest szybsza i nie generuje wątpliwości w interpretacji nieciągłości. Dobór konfiguracji systemu YXLON MU2000-D zależy od potrzeb Klienta.

Ten szybki i precyzyjny system rentgenowski nadający się zarówno do badań seryjnych jak i wyrywkowych, został  posadowiony w powstałej w 1993 r. firmie Norlys Sp. z o.o, której podstawą działalności jest produkcja  opraw oświetleniowych, dostarczanych najbardziej wymagającym Klientom na całym świecie. Własna odlewnia ciśnieniowa, dostarcza odlewy pod własne potrzeby Firmy jak i dla Klientów motoryzacyjnych. Celem Norlys Sp. z o.o. jest najwyższa jakość oferowanych produktów zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta, w czym od teraz zapewne pomocny będzie nowy system radiografii przemysłowej YXLON MU2000-D.

Firmy Casp System Sp. z o.o. i YXLON GmbH życzą Pracownikom firmy Norlys Sp. z o.o. niezawodnego użytkowania systemu oraz szybkiej i precyzyjnej kontroli odlewów.

Więcej o Norlys Sp. z o.o.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu radiografii cyfrowej i tomografii komputerowej. Nasi Specjaliści służą swoim czasem i wiedzą. Wszystkie systemy badawcze w zakresie badań RT i CT są konfigurowane w oparciu o potrzeby Klienta. Wykonujemy również późniejsze uaktualnienia, modyfikacje oraz serwis przemysłowych systemów radiografii cyfrowej i tomografii komputerowej marki YXLON GmbH.

Więcej o RT i CT
Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2021 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt
Beam IT