Jako przedstawiciel YXLON International GmbH w Polsce, staramy się wskazywać możliwości w zakresie badań nieniszczących RT w stosunku do kontroli jakości w takich branżach jak odlewnictwo, lotnictwo i motoryzacja.

W związku z powyższym zorganizowaliśmy w krakowskim Instytucie Odlewnictwa spotkania z potencjalnymi Klientami, które dotyczyły Cyfrowej radiografii i tomografii przemysłowej w przemyśle.

Spotkanie było podzielone na dwie części. W czasie części teoretycznej, zostały przedstawione najnowsze rozwiązania z zakresu radiografii cyfrowej i CT, zaś w części praktycznej przy wykorzystaniu systemy Y.MU2000-D oraz wsparciu inżynierów z Casp System Sp. z o. o. i YXLON International GmbH, możliwe było przeprowadzenie badania odlewów oraz analiza wyników.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, informujemy że do 28.06.2016 r. do Państwa dyspozycji (po uprzednim ustaleniu terminu spotkania) jest posadowiony w Instytucie Odlewnictwa (Kraków) system radiografii cyfrowej z opcja tomografii komputerowej. Jest możliwość badania dostarczonych przez Państwa próbek.

Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści:
e-mail: ndt@casp.pl

 

CASP System – Twój partner w dziedzinie Badań Nieniszczących i Automatyki Przemysłowej!
Beam IT