ECT Twistec

Sonda Twistec jest jedynym niezawodnym rozwiązaniem pozwalającym na inspekcję nie ferromagnetycznych wymienników ciepła Twisted Tube®.
W celu uwzględnienia unikalnego spiralnego kształtu tych rur, sondy Twistec posiadają miniaturowy pierścień ślizgowy oraz specjalne połączenie cewek. Sondy Twistec działają w oparciu o parę obracających się cewek owalnych które zmniejszają ilość zakłóceń z spirali rur giętych, oraz głowicę wyposażoną w dwa „czułki” dociskające cewki które zawierają, do wewnętrznej powierzchni rur. To innowacyjne, opatentowane rozwiązanie zapewnia że wady zostają odpowiednio wykryte, scharakteryzowane oraz zwymiarowane, gdziekolwiek się znajdują na obwodzie rury, w przeciwieństwie do tradycyjnych sond cewkowych.

Korzyści: 

• Unikalny, dostosowawcze projekty mechaniczne (opatentowane) które dostosowują się do geometrii rur giętych w celu zminimalizowania podniesienia i optymalizacji wyników
• Usprawnione wykrywanie wad, wymiarowanie oraz charakteryzacja, względem konwencjonalnych sond cewkowych oraz IRIS
• Cztery kanały ECT oraz wskazanie czy defekty są na czubkach lub zagłębieniach rur
• Operatorzy mają uproszczone zadanie wydłużania żywotności Twisted Tube®HX dzięki wysokiej jakości wynikom sond Twistec

Casp System Dofinansowanie
Wdrożenie systemu klasy B2B automatyzującego procesy biznesowe zachodzące pomiędzy CASP System i Partnerami biznesowymi firmy.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2002 - 2015 © Copyright Caspsystem www.caspsystem.pl / Polityka prywatności / Zastrzeżenia prawne / Kontakt
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Szukasz sprawdzonego dostawcy w zakresie NDT?

Casp System Sp. z o.o.
43-603 Jaworzno, ul. Puszkina 2

tel.: +48 32 720 24 04 I +48 32 614 12 29
fax: +48 32 614 09 19 I +48 32 750 56 06
GSM: +48 728 929 408
mail:ndt@casp.pl


Napisz do nas!